Zaznacz stronę

Długa gwarancja, niezawodna jakość, trwałość i komfort snu – to nie wszystkie zalety materaca SleepMed Supreme Plus. Innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia optymalne dostosowanie twardości materaca to prawdziwa gratka. Zwiększona higieniczność snu i antyalergiczne właściwości sprawiają, że ten model idealnie sprawdzi się w każdej sypialni. Przekonaj się co wyróżnia  SleepMed Supreme Plus na tle konkurencji i dlaczego to najlepszy możliwy wybór.

Czym charakteryzują się dobre materace SleepMed Supreme Plus na tle produktów konkurencji?

SleepMed Supreme Plus wyprodukowane przez markę Hilding to wysokiej jakości materace medyczne, wykonane z połączenia dwóch rodzajów pianek – pianki wysokoelastycznej oraz pianki termoelastycznej. W modelu tym zastosowano piankę wysokoelastyczną VPPHR w odmiennych twardościach: Soft o wys. 8 cm oraz Hard o wys. 10 cm. To, co zdecydowanie wyróżnia materac SleepMed Supreme Plus, to bardzo wysoki top – o wysokości 7 cm, który został wykonany z pianki termoelastycznej Celsius®-Waterlily®. SleepMed Supreme Plus to produkt niezwykle komfortowy – jego wysokość wynosi aż 29 cm. Na uwagę zasługuje z pewnością fakt, że zastosowane rozwiązania umożliwiają elastyczną regulację twardości materaca – a jest to parametr, który przesądza o poczuciu wygody i komfortowym odpoczynku. SleepMed Supreme Plus to materac dwustronny. Dodatkowo istnieje możliwość przełożenia topu na dowolnie wybraną stronę – Soft lub Hard bądź całkowitej rezygnacji z tej warstwy. Tym sposobem zyskujemy aż 6 powierzchni spania odmiennych pod względem twardości. Stawiasz sobie pytanie: jaki dobry materac? Z SleepMed Supreme Plus Twoje ciało odpoczywa i regeneruje się.

Warstwa pianki termoelastycznej Celsius®-Waterlily® sprawia, że powierzchnia materaca dostosowuje się do Twojej aktualnej pozycji, gwarantując Ci ergonomiczną pozycję i prawidłowe podparcie. Warto mieć na uwadze, że pianka Celsius®-Waterlily® została wykonana z bezpiecznych dla zdrowia i środowiska surowców, które mogą zostać ponownie wykorzystane.

Dla komfortu, ale także higieniczności duże znaczenie odgrywa właściwa wentylacja, którą zapewnia zastosowany tu system AirForce odpowiadający za optymalną cyrkulację powietrza. Także konstrukcja pokrowca odgrywa ogromną rolę, w celu zapewnienia higienicznego i zdrowego snu. Warstwa górna i dolna pokrowca zostały wykonane z dzianiny Probiotex. . W dzianinie zastosowano apreturę Purotex® wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków, które zmniejszają ilość alergenów oraz roztoczy kurzu domowego o 93,7%. Boki pokrowca pokryte są dzianiną Tencel oraz taśmą 3D, która wspomaga wentylację wszystkich warstw materaca.

SleepMed Supreme Plus to produkt medyczny, który spełni oczekiwanie najbardziej wymagających użytkowników, także tych którzy ze względu n chorobę czy rekonwalescencję dużo czasu spędzają w pozycji lezącej.

W jakich rozmiarach możemy zakupić dobre materace SleepMed Supreme Plus?

Dobry materac SleepMed Supreme Plus dostępny jest w najpopularniejszych, katalogowych rozmiarach. Jaki rozmiar dobrego materaca SleepMed Supreme Plus? O tym jaki rozmiar materaca będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie, decyduje kilka czynników. Po pierwsze kluczowe znaczenie ma to ile osób będzie z niego korzystało, jaki jest ich wzrost i waga użytkowników. Po drugie, równie istotne, jaką przestrzenią dysponujemy w pokoju, w którym stanie łózko. Dobry materac 160×200 cm to optymalne rozwiązanie dla pary, jest to także najczęściej wybierany rozmiar materaca. SleepMed Supreme Plus dostępny jest także w formacie 180×200 cm – to opcja dla wymagających partnerów, którzy cenią sobie komfort i przestronność. Ale spokojnie, jeśli Twoja sypialnia to przysłowiowa „klitka” – dobry materac 140×200 cm załatwi sprawę. Dobre materace 140×200 cm – taki wymiar materaca zapewni z powodzeniem wygodny sen dwójce użytkowników. Najczęściej dla jednej osoby – dziecka, nastolatka, a także dorosłego wybierane są materace w rozmiarze 80×200 cm lub 90×200 cm. Nieco mniej popularną opcją, za to niezwykle ciekawą, są materace w rozmiarze 100×200 cm, a także 120×200 cm. To doskonały wybór zarówno dla dziecka, jak i nastolatka. Dlaczego? Małe dzieci (kilkuletnie) są niezwykle ruchliwe, bardzo często zmieniają pozycję snu i „wędrują” w nocy po łóżku, co często spędza sen z powiek rodzicom, którzy obawiają się, że maluch spadnie i zrobi sobie krzywdę. Dobrym wyjściem jest zatem materac z większym rozmiarze. SleepMed Supreme Plus to materac, który będzie „rósł” razem z Twoim dzieckiem. Jego parametry (twardość) dostosujesz do wagi i preferencji rosnącego dziecka. Dobre materace SleepMed Supreme Plus zostały wykonane z najwyższej jakości produktów, które są w pełni antyalergiczne i bezpieczne dla zdrowia. Produkt objęty jest 15-letnią gwarancją.

Kto najwięcej zyska kupując dobre materace SleepMed Supreme Plus?

Kto najwięcej zyskuje inwestując w materac SleepMed Supreme Plus? Użytkownicy. Materac SleepMed Supreme Plus to produkt medyczny, który powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie i rygorystyczne testy. Statut produktu medycznego, a także prestiżowy „Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH” gwarantuje, nie tylko najwyższej jakości tworzywa, ale także przemyślaną konstrukcję, która zapewni komfortowy sen. Dobry materac SleepMed Supreme Plus to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią wygodę, dobry sen i troszczą się o zdrowie swoje i swoich bliskich. Materac pozwala zniwelować dolegliwości bólowe, a także zapewnia ergonomiczną pozycję snu, która jest najlepszą profilaktyką. Szukasz innego rozwiązania niż materac piankowy? Zerknij na bogatą ofertę materacy SleepMed i wybierz materac sprężynowy 160×200 cm. Wszystkie materace sprężynowe powstały w oparciu o technologie multipocket – gwarantującą wysoką jakość, trwałość oraz komfort.